IZ-R_003 Relacje i władza

Relations and power

< Powrót

IZ-R_003  Relacje i władza

IZ-R_003  Relations and power

Zaawansowane Programy Sukcesu – Klient:

„Miałam ważne doświadczenie z Władzą, które będzie dla mnie przestrogą. Po równej, wysokiej energii w ciągu całego dnia późnym wieczorem przeczytałam news o awansie jednego z naszych menadżerów i to mnie wkurzyło. Zagrała we mnie z jednej strony jakaś zawiść, że konkurenci sobie coś korzystnego z nim załatwią, a z drugiej zazdrość o jego nową pozycję i WŁADZĘ. Aż mnie to zdziwiło. Jak na zwolnionym filmie obserwowałam to, co się ze mną dzieje, jak mnie ten nastój chce zdominować i wpłynąć na moje myśli i emocje, moją formę. Nie dopuściłam do tego dzięki niesamowicie wyostrzonej świadomości tego procesu, świadomości każdej mikrosekundy moich emocji, ale zrobiło to na mnie wrażenie, jak niewiele mi trzeba, aby stworzyć sobie w głowie fatalny, szkodliwy zamęt. Pomimo super formy. To jest dla mnie sygnałem, że moja świadomość nie nadążyła w rozwoju za formą i moje działania, myśli i emocje potrzebują mocniejszego, niż obecnie mam, fundamentu świadomości.  Mądrości i serca.

 

Komentarz:

Władza jest ogromną siłą. Władza wydobywa na światło dzienne bardzo wiele naszych słabości i wad. Jest też doskonałym trenerem dla ambitnych. Większość ludzi:
– albo się jej boi i unika
– albo jej ulega i zostaje wessana.
Tylko nieliczni potrafią władzę polubić, zrozumieć i ujarzmić. Wtedy mogą robić rzeczy wielkie i wychodzą bez szwanku. Władza wymaga pełnej przytomności umysłu i równowagi w pozostałych wartościach. Dobrze jest także jasno wiedzieć kim się jest i po co się żyje. Ponieważ Władza sama do ciebie przyszła pod postacią wartości to znaczy, że ta lekcja jest ci potrzebna. Wiele cię nauczy.

 

Chętnie odpowiemy na pytania o zakresy oraz wielkości tych korzyści,

które możemy Państwu dostarczyć.

Proszę pisać na: biuro@TMTgroup.pl  

.

Dodaj komentarz

Komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu