IZ-L_001 Profil satysfakcji z biznesu i życia 

Profile of business and life satisfaction

< Powrót

IZ-L_001  Profil satysfakcji z biznesu i życia  

IZ-L_001  Profile of business and life satisfaction

To narzędzie pozwala osadzić biznes na tle całego życia. Na trzech wymiarach określamy zadowolenie z biznesu a na pozostałych ośmiu określamy jakość pozostałych obszarów życia. Taki namysł jest ważny dla osób, które już nie muszą drapieżnie walczyć o sukces i chcą zadbać o to, by całe ich życie było udane. Za pomocą tego narzędzia monitorujemy także postępy, których dokonują nasi klienci.

W serii poradników do usprawniania biznesów zajmujemy się twardymi parametrami sukcesu firmy (zyski i inne efektywnościowe parametry). Dlatego na samym wstępie osadzamy sukces biznesmena w szerszym kontekście. Uważamy, że to biznes ma służyć naszemu życiu a nie odwrotnie. Biznes, który robimy powinien, jak najbardziej nas cieszyć i przynosić wiele wymiernych korzyści. Powinien też umożliwiać nam prowadzenie takiego życia, na jakim nam naprawdę zależy. Dlatego, na bazie tego rozdziału będziesz mógł ocenić jak dobrze funkcjonuje twój biznes wraz z pełnym kontekstem twojego życia. Jakością twojego życia zajmujemy się osobno w drugim Dziale tego poradnika. Tutaj tylko wprowadzamy w tą tematykę.

 

N-II-01_Profil_satysfakcji_z_biznesu_i_życia_Kazimierz_F_Nalepa_www.TMTgroup.pl

 

[1-018] jest to osoba z pośród grona 100 najbogatszych Polaków. Niewątpliwie może być nazywana liderem biznesu. Od dłuższego czasu ma bardzo dobrą biznesową formę i regularnie zwiększa swój obszar sukcesu.

Patrząc na taki poziom jakości w poszczególnych obszarach życia tego biznesmena należy odłożyć do lamusa łatwe teorie o tym, jak biznes wyniszcza biznesmenów i pustoszy ich życie prywatne. Mamy tu bardzo udany przypadek łączenia biznesu z całą resztą życia. Nie znaczy to, że było tak przez cały czas. Na pewnych etapach występowały u tej osoby napięcia a nawet niepowodzenia na niektórych z poniższych wymiarów.

 

Chętnie odpowiemy na pytania o zakresach oraz wielkości tych korzyści,

które możemy Państwu dostarczyć.

Proszę pisać na: biuro@TMTgroup.pl

 

 

.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu