BIZ-T_008 Kompetencje kadry kierowniczej

Competences of the management staff

< Powrót

BIZ-T_008  Kompetencje kadry kierowniczej

BIZ-T_008  Competences of the management staff

To narzędzie świetnie się nadaje do określenia kluczowych kompetencji ludzi, którzy są dla organizacji najważniejsi a także istniejących jeszcze rezerw ich możliwości biznesowych. Jest to bardzo ważne ponieważ to właśnie oni decydują o jej kierunku, dynamice i precyzji działania organizacji. Przyrosty ich kompetencji najszybciej przekładają się na przyrost wyników firmy.

Kiedy już mamy opracowany taki profil, to budujemy strategię wzrostu tych kompetencji, których przyrost da nam najbardziej korzystne zmiany.

 

N-I-11_Kadra_kierownicza_Kazimierz_F_Nalepa_wwwTMTgroup.pl

Powyżej prezentujemy profil kompetencyjny bardzo skutecznego menadżera wraz z obszarami, gdzie jeszcze może on zwiększyć swoje możliwości z korzyścią dla siebie i organizacji, którą kieruje. We wszystkich kluczowych rolach osiągnął on lub przekroczył poziom skuteczności „s”. Bardzo dobrą informacją jest to, że ma on także jeszcze duże rezerwy do uruchomienia. Jego potencjał jest bardzo duży. Menadżer ten może zwiększyć swoje możliwości o około 40%. Oznacza to, że przechodzi on wtedy na dużo wyższy poziom możliwości budowania i prowadzenia biznesu. Przy tak dużym przyroście wprost „zmienia ligę” i swoje miejsce na rynku fachowców od zarządzania.

 

Diagnoza -> Decyzje -> Działanie –> Zyski i inne korzyści

 

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu biznesowego, od diagnozy począwszy do stabilizacji wyższego poziom korzyści. Razem z Klientem wybieramy taki sposób zwiększania Kluczowych Parametrów jego Sukcesu, który jest optymalny.

 

Chętnie odpowiemy na pytania o zakresach oraz wielkości tych korzyści,

które możemy Państwu dostarczyć.

Proszę pisać na: biuro@TMTgroup.pl

 

 

.

Dodaj komentarz

Komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu